Jesteś tutaj: Rekomendacje i interwencje » Rekomendacje i interwencje » Pracodawcy Pomorza partnerem debaty 30% MNIEJ ZMARNOWANEJ ŻYWNOŚCI W TRÓJMIEŚCIE ZA 3 LATA – CZY TO MOŻLIWE?
Rekomendacje i interwencje
Rekomendacje i interwencje
22.01.2018
Pracodawcy Pomorza partnerem debaty 30% MNIEJ ZMARNOWANEJ ŻYWNOŚCI W TRÓJMIEŚCIE ZA 3 LATA – CZY TO MOŻLIWE?
Pracodawcy Pomorza (woj. pomorskie)

Rzucamy rękawicę Trójmiastu i 22 stycznia godz. 12.00 -15.00 zapraszamy na prawdziwy bokserski ring do Klubu Bokserskiego Ring przy ul. Niterów 31B (Tereny postoczniowe)

Kto podejmie wyzwanie? Wśród walczących na argumenty możesz być i Ty!

Bank Żywności w Trójmieście od lat walczy z marnowaniem żywności. Na szczęście nie jest w  tej walce sam. Wokół idei gromadzi się coraz więcej mieszkańców, instytucji oraz firm, m.in. Grupa Hotelowa Orbis z hotelami AccorHotels i klub bokserski Ring3city, którzy są partnerami najbliższej akcji mającej na celu podnieść świadomość na temat problemu marnowania żywności i  zaprosić do wspólnej walki.

Będzie jak w amatorskim boksie: 3 rundy po 3 minuty. Zamiast pięści – dobrze przygotowane argumenty – broniące lub mające obalić tezę: Zmniejszenie ilości marnowanej żywności w Trójmieście o 30% w 3 lata jest możliwe. Uczestnicy debaty podzieleni zostaną na dwie drużyny. Jedna będzie bronić wskazanej tezy, druga – próbować ją obalić. Obie drużyny reprezentować będzie 3 mówców, którzy w ramach 3 minutowych wystąpień przekonywać będą do swoich racji. Nie zabraknie oczywiście czasu na pytania z publiczności.


Organizatorami wydarzenia jest Bank Żywności w Trójmieście – organizacja pozarządowa, której misją jest ratowanie żywności przez zmarnowaniem i przekazywanie jej potrzebującym – oraz Grupa Hotelowa Orbis prowadząca kompleksowy program walki z marnotrawstwem żywności.
W przypadku pytań prosimy o kontakt z organizatorem: Anna Kobiela- Kanaan – Dyrektor Banku Żywności w Trójmieście anna.kobiela-kanaan@bztrojmiasto.pl


Partner akcji „Pracodawcy Pomorza”

 

źródło: Pracodawcy Pomorza

Rada Regionów w liczbach
2211
Ilość zrzeszonych pracodawców
173756
Liczba pracowników w zrzeszonych firmach
20
Ilość związków regionalnych
Social media
Dane firmy

Redakcja Strony Internetowej Rady Regionów

Ul. Bydgoskich Przemysłowców 6/101
85-862 Bydgoszcz

 

+48 504 297 093
katarzyna.m@nzp.org.pl

 

Newsletter

Chcesz otrzymywać za darmo newsletter? Zostaw nam swój e-mail:

Rada Regionów Konfederacji Lewiatan 2016 All rights reserved
strony internetowe Wałbrzych HM sp. z o.o. www.hm.pl | hosting www.hostedby.pl