Jesteś tutaj: Rekomendacje i interwencje
Rekomendacje i interwencje
Województwo:
Opublikowano od:
Opublikowano do:
Nazwa związku:
Fraza:
Rekomendacje i interwencje 30.10.2019 Zostań laureatem konkursu Pracodawców Pomorza Pracodawcy Pomorza (woj. pomorskie)

Pracodawcy Pomorza zapraszają do zgłaszania się do konkursów: Pomorski Pracodawca Roku 2019, Primum Cooperatio i Przedsiębiorca Odpowiedzialny i Wrażliwy Społecznie.

Rekomendacje i interwencje 18.10.2019 WZP Lewiatan podpisuje porozumienie z konińską Agencją Rozwoju Regionalnego Wielkopolski Związek Pracodawców Lewiatan (woj. wielkopolskie)

11.10.2019 w siedzibie Agencji Rozwoju Regionalnego nastąpiło podpisanie umowy o współpracy między Wielkopolskim Związkiem Pracodawców Lewiatan i Agencją Rozwoju Regionalnego S.A. w Koninie w ramach „Porozumienie na rzecz sprawiedliwej transformacji energetycznej Wielkopolski Wschodniej” .

Rekomendacje i interwencje 01.10.2019 Prezes Marek Banasik z ŚZPP z propozycją Gospodarczego 5+ do kandydatów do parlamentu Świętokrzyski Związek Pracodawców Prywatnych Lewiatan (woj. świętokrzyskie)

Forum Gospodarcze Województwa Świętokrzyskiego zaapelowało do polityków przed wyborami o dialog i podjęcie współpracy dla rozwoju i wsparcia województwa. 

Rekomendacje i interwencje 14.09.2019 Apel 55 organizacji w sprawie utrzymania limitu składek na ZUS przesłany do premiera Morawieckiego Związek Pracodawców Warszawy i Mazowsza Lewiatan (woj. mazowieckie)

12 września 2019 r. Konfederacja Lewiatan i 54 inne organizacje pracodawców wystosowały do premiera Mateusza Morawieckiego apel w sprawie utrzymania limitu składek na ZUS. Rząd w projekcie budżetu na 2020 rok założył jego zniesienie.

Rekomendacje i interwencje 14.09.2019 ŚZPP zaangażowany w prace nad strategią rozwoju woj. świętokrzyskiego Świętokrzyski Związek Pracodawców Prywatnych Lewiatan (woj. świętokrzyskie)

Diagnozie społeczno-gospodarczej regionu było poświęcone zorganizowane wczoraj pierwsze posiedzenie zespołu, które rozpoczęło prace nad Strategią Rozwoju Województwa Świętokrzyskiego 2030+. Będzie to podstawowy i najważniejszy dokument określający obszary, cele i kierunki polityki rozwoju regionu na najbliższe lata. W pracach zespołu, który obradował pod przewodnictwem marszałka województwa Andrzeja Bętkowskiego, uczestniczył również m. in. Prezes Marek Banasik oraz przedstawiciele Forum Gospodarczego Województwa Świętokrzyskiego.

Rekomendacje i interwencje 05.09.2019 Koalicja 30x - apel organizacji pracodawców Związek Pracodawców Warszawy i Mazowsza Lewiatan (woj. mazowieckie)

Konfederacja Lewiatan, wraz z innymi organizacjami pracodawców, zainicjowała wspólne prace nad apelem ws. utrzymania limitu podstawy składek na ZUS (tzw. limit 30-krotności).

Rekomendacje i interwencje 02.08.2019 Alert: Przedsiębiorco masz czas do 13 sierpnia na złożenie oświadczenia w sprawie zamrożenia cen prądu Świętokrzyski Związek Pracodawców Prywatnych Lewiatan (woj. świętokrzyskie)

Oświadczenia w sprawie zamrożenia cen prądu

Dzięki staraniom Konfederacji Lewiatan będzie więcej czasu dla przedsiębiorców na składanie oświadczeń o chęci korzystania w najbliższym półroczu z niższych ubiegłorocznych cen prądu. Firmy będą mogły składać prądowe oświadczenia do 13 sierpnia.

 

Rekomendacje i interwencje 22.07.2019 Podziękowania z Białorusi Nadwiślański Związek Pracodawców Lewiatan (woj. kujawsko-pomorskie)

Muzeum Pamięci "Dwór Niemcewiczów" w Skokach na Białorusi składa serdeczne podziękowania dla przedsiębiorców biorących udział w zbiórce środków na stworzenie serii portretów władców Polski.

Rekomendacje i interwencje 10.07.2019 Umowa o współpracy z Centrum Wsparcia Rzemiosła Kształcenia Dualnego i Zawodowego w Pile Wielkopolski Związek Pracodawców Lewiatan (woj. wielkopolskie)

26 czerwca 2019 r. w Poznaniu Zarząd iPrezydium WZP Lewiatan spotkały się z przedstawicielami Centrum Wsparcia Rzemiosła Kształcenia Dualnego i Zawodowego w Pile celu omówienia warunków współpracy i sformalizowania jej w postaci podpisania  umowy partnerskiej.

Rekomendacje i interwencje 29.05.2019 Pismo Podkarpackiego WRDS w sprawie przewlekłości postępowań sądowych Podkarpacki Związek Pracodawców (woj. podkarpackie)

Do Prezesa Podkarpackiego Związku Pracodawców, członka WRDS Województwa Podkarpackiego zwróciła się grupa przedsiębiorców z prośbą o podjęcie działań związanych z przewlekłością postępowań sądowych prowadzonych z udziałem przedsiębiorców.

1 2 3 »
Rada Regionów w liczbach
2211
Ilość zrzeszonych pracodawców
173756
Liczba pracowników w zrzeszonych firmach
20
Ilość związków regionalnych
Social media
Dane firmy

Redakcja Strony Internetowej Rady Regionów

Ul. Bydgoskich Przemysłowców 6/101
85-862 Bydgoszcz

 

+48 504 297 093
katarzyna.m@nzp.org.pl

 

Newsletter

Chcesz otrzymywać za darmo newsletter? Zostaw nam swój e-mail:

Rada Regionów Konfederacji Lewiatan 2016 All rights reserved
strony internetowe Wałbrzych HM sp. z o.o. www.hm.pl | hosting www.hostedby.pl