Jesteś tutaj: RADA REGIONÓW » Świętokrzyski Związek Pracodawców Prywatnych Lewiatan
RADA REGIONÓW
Wybierz na mapie interesujący Cię związek.
Świętokrzyski Związek Pracodawców Prywatnych Lewiatan
województwo:
świętokrzyskie
strona www:
www.szpp.eu
Dołącz do nas
Wypełnioną deklaracje wyślij na
biuro@szpp.eu
lub tradycyjną pocztą na adres:

ul. Warszawska 25/4
25 - 512 Kielce

Opis

Świętokrzyski Związek Pracodawców Prywatnych Lewiatan powstał w 2002 roku, na mocy Ustawy z dnia 23 maja 1991 r. o Organizacjach Pracodawców. Ustawa ta nadaje szczególne uprawnienia tego typu podmiotom, dzięki czemu ŚZPP Lewiatan, obok związków pracowniczych, jest obligatoryjnym partnerem dla władzy samorządowej i centralnej, zwłaszcza w zakresie konsultowania działalności ustawodawczej.

Jesteśmy organizacją zrzeszająca pracodawców z terenu województwa świętokrzyskiego, a naszym głównym zadaniem jest reprezentowanie ich interesów gospodarczych i społecznych. Mamy realny wpływ na kształtowanie ustawodawstwa dotyczącego interesów pracodawców, a także na politykę społeczną i gospodarczą, realizowaną przez organy administracji państwowej oraz samorządu terytorialnego.

 Stanowimy ważny „głos biznesu” na forum gospodarczym i społecznym województwa świętokrzyskiego!

Świętokrzyski Związek Pracodawców Prywatnych Lewiatan jest członkiem i jednym z najprężniej działających Związków Regionalnych Konfederacji Lewiatan - największej w Polsce organizacji pracodawców reprezentującej sektor prywatny. Konfederacja, jako jedyna polska organizacja pracodawców, ma przedstawicielstwo w Brukseli i należy do BUSINESSEUROPE – największej europejskiej organizacji reprezentującej interesy przedsiębiorców i pracodawców wobec Komisji Europejskiej,  Parlamentu Europejskiego i innych instytucji unijnych.

ŚZPP Lewiatan aktywnie włącza się w życie Konfederacji, kierowanej przez Panią Prezydent Henrykę Bochniarz. Współpracujemy dla poprawy sytuacji pracodawców i uzyskania wpływu na procesy gospodarcze zachodzące w kraju oraz Europie.

Władze
Skład

Marek Banasik - Prezes Zarządu

Barbara Czerska - Wiceprezes Zarządu

Małgorzata Suchodolska - Wiceprezes Zarządu

Wojciech Stachowicz-Szczepanik - Wiceprezes Zarządu

Kontakt

tel./fax. 41 341 70 39
e-mail: biuro@szpp.eu

Zobacz dojazd

ul. Warszawska 25/4
25 - 512 Kielce

Rada Regionów Konfederacji Lewiatan - Nasi Przedstawiciele w Regionach. Aby działać lepiej, łączymy siły, uczymy się od siebie nawzajem i podejmujemy wspólne działania. Związki Regionalne działają w 16 województwach i mają siedziby w 26 miastach.

Rada Regionów w liczbach
2211
Ilość zrzeszonych pracodawców
173756
Liczba pracowników w zrzeszonych firmach
22
Ilość związków regionalnych
Rada Regionów Konfederacji Lewiatan 2016 All rights reserved
strony internetowe Wałbrzych HM sp. z o.o. www.hm.pl | hosting www.hostedby.pl