Jesteś tutaj: RADA REGIONÓW » Podlaski Związek Pracodawców
RADA REGIONÓW
Wybierz na mapie interesujący Cię związek.
Podlaski Związek Pracodawców
województwo:
podlaskie
Dołącz do nas
Wypełnioną deklaracje wyślij na
biuro@pracodawcypodlasia.pl
lub tradycyjną pocztą na adres:

ul. Studzienna 2

15-771 Białystok

Opis

 Jesteśmy jedną z największych i najbardziej znaczących organizacji biznesowych na Podlasiu. Naszymi członkami jest ponad 50 firm, zatrudniających łącznie niemal 5 tyś. pracowników.

Jesteśmy  Związkiem Regionalnym Konfederacji Lewiatan najbardziej wpływowej polskiej organizacji biznesowej, reprezentującej interesy pracodawców w Polsce i Unii Europejskiej. Do naszej Konfederacji należą 22 Związki Regionalne  oraz 35 Związków Branżowych.  Łącznie skupiamy ponad 3900 firm zatrudniających w sumie ponad  1 mln osób.  Jesteśmy członkiem Rady Dialogu Społecznego. Jako jedyna polska organizacja pracodawców posiadamy przedstawicielstwo w Brukseli i należymy do BUSINESSEUROPE - największej europejskiej organizacji reprezentującej interesy przedsiębiorców i pracodawców wobec Komisji Europejskiej,  Parlamentu Europejskiego i innych instytucji UE.

Skutecznie zabiegamy o lepsze prawo dla polskich przedsiębiorców, dbamy o ich wizerunek. Monitorujemy bariery dla przedsiębiorczości i przygotowujemy własną ekspertyzę makroekonomiczną. Dlaczego warto zostać naszym członkiem i jakie korzyści wynikają ze wspólnego głosu polskich przedsiębiorców? Przekonaj się sam!

Władze
Skład

Tomasz Kozłowski - Prezes

Mirosław Szyszko - Wiceprezes

Wojciech Winogrodzki - Wiceprezes

Kontakt

tel/fax: 85 652 61 07
e-mail: biuro@pracodawcypodlasia.pl

Zobacz dojazd

ul. Lipowa 32 lok. 303
15-427 Białystok

Rada Regionów Konfederacji Lewiatan - Nasi Przedstawiciele w Regionach. Aby działać lepiej, łączymy siły, uczymy się od siebie nawzajem i podejmujemy wspólne działania. Związki Regionalne działają w 16 województwach i mają siedziby w 26 miastach.

Rada Regionów w liczbach
2211
Ilość zrzeszonych pracodawców
173756
Liczba pracowników w zrzeszonych firmach
22
Ilość związków regionalnych
Rada Regionów Konfederacji Lewiatan 2016 All rights reserved
strony internetowe Wałbrzych HM sp. z o.o. www.hm.pl | hosting www.hostedby.pl